Gépészmérnök Biatorbágy

A Golden Pallet Kft. 25 éve stabilan működő magyar tulajdonú társaság. Fő profilunk: raklapok gyártása. Cégünk bővülő feladatainak magas színvonalú ellátásához új munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák

  • Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése
  • Részvétel a tervszerű karbantartási munkákban
  • Üzemzavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás
  • Átállásokban való közreműködés
  • Napi szintű riportálás

Az álláshoz tartozó elvárások, szükséges végzettség

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) gépészmérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, nagyfokú önállóság
  • MS Office programok magasszintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Automata és félautomata gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • Elektronikai ismeretek
  • Robottechnikai ismeretek

Szükséges nyelvtudás

  • Angol középfokú nyelvtudás

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő-orientált családias vállalatnál
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség
  • Továbbképzés támogatása
  • Jó munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i)

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye

  • 2051 Biatorbágy, Budai út 10.

Az alábbi űrlap kitöltésével:

    * Kötelező mező

    Golden Pallet Kft. Telefon: +36 (66) 491-571