Gépkezelő

A Golden Pallet Kft 25 éve stabilan működő magyar tulajdonú társaság.

Fő profilunk: raklapok gyártása.
A Társaság bővülő feladatainak magas színvonalú ellátásához új munkatársat keresünk

Gépkezelő

                                                                                                              pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése;
  • Kész és félkész termék minőségének ellenőrzése;
  • Gépek alapanyagokkal történő feltöltése;
  • Mechanikus hibák felderítése és elhárítása;
  • Tervezett és felmerülő karbantartások végrehajtása;
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja;
  • Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában;
  • Termelési terület tisztaságának fenntartása.

Az álláshoz tartozó elvárások, szükséges végzettség:

  • Szakmunkás végzettség vagy érettségi bizonyítvány megléte
  • Karbantartási tapasztalat, műszaki érzék

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőség és családias hangulat. Megbecsülés és biztos munkáltatói háttér várja cégünknél.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő, 2 műszak

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Budai út 10.

Jelentkezni a honlap karrier portálján lehet önéletrajzzal.

Golden Pallet Kft. Telefon: +36 (23) 446-000

Tisztelt látogató!

Cégünk nevével sajnálatos módon sorozatosan visszaélnek. Éppen ezért kérjük, hogy legyen körültekintő és hagyja figyelmen kívül, ha a nevünkben goldenpallet@gmail.com, vagy hasonló címről kapott levelek, mert azokat nem mi küldjük.

Vállalatunk csak és kizárólag @goldenpallet.hu végződésű címről küld üzenetet, ajánlatot vagy számlát.

Ha bármikor hasonlót tapasztalna, vagy bizonytalan a feladóval kapcsolatban, akkor nyugodtan hívja fel a központi számunkat: +36 23 446 000.

Köszönettel,
Pikó Csaba ügyvezető és a teljes Golden Pallet csapat