Minőségellenőr Füzesgyarmat

A Golden Pallet Kft. 25 éve stabilan működő magyar tulajdonú társaság. Fő profilunk: raklapok gyártása. Cégünk bővülő feladatainak magas színvonalú ellátásához új munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák

  • A beérkező alapanyagok minőségi megfelelőségének ellenőrzése beszállításkor/felhasználás előtt
  • Az üzemben előállított termékek minőségi kritériumának ellenőrzése
  • Az üzemi gyártásellenőrzés során szükséges ellenőrzések végrehajtása
  • Folyamatosan ellenőrzi a raklapelem- és raklapgyártás munkafolyamatát. Az ellenőrzés tényét a megfelelő formanyomtatványokon vagy elektronikus formában dokumentálja
  • A gyártás folyamán előforduló hibák feltárása; mintavétel a termékek minőségének megállapításához
  • Az esetlegesen feltárt hiányosságok megszüntetése érdekében megteszi a szükséges javaslatokat.
  • Minőségi jellemzők összevetése a vonatkozó szabványos követelmények és előírások ismeretében
  • A tárolt késztermékek és félkész termékek minőségi állapotát folyamatosan ellenőrzi a szabványban és az egyedi specifikációban meghatározott szempontok szerint és dokumentálja azt
  • A minőségellenőrzés folyamatának dokumentálása
  • A vonatkozó szabványban és a terméklapban meghatározott szempontok szerint ellenőrzi a raklapjavítást és dokumentálja
  • A vevőreklamációk tapasztalatainak feldolgozása
  • Közreműködik a dolgozói oktatásokban

Téged keresünk, ha

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Megbízhatóan, nagy önállósággal végzed el a feladatokat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Tapasztalat

Az álláshoz tartozó elvárások, szükséges végzettség

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő-orientált családias vállalatnál
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség
  • Továbbképzés támogatása
  • Jó munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i)

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Munkavégzés helye

  • 5525 Füzesgyarmat, Vásártér utca 3.

Az alábbi űrlap kitöltésével:

    * Kötelező mező

    Golden Pallet Kft. Telefon: +36 (23) 446-000