Műszaki karbantartó

Feladatok:

  • Faipari gépek, gyártósorok karbantartása, javítása és eseti munkalapokon szereplő szakipari munkák elvégzése
  • Üzemi ellátó rendszer elemeinek javítása, karbantartása
  • Munkanapló vezetése
  • Hibajelentések kezelése
  • Részvétel a szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, vezetése (anyag-leltárív, karbantartási munkalapok, leltárjelentés
  • telephelyek közötti munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ipari gépek karbantartásában, felújításában vagy szerelésében szerzett tapasztalat
  • Végzettség: szakmunkás végzettség, lehetőleg fémipari, lakatos, géplakatos, mechanikai műszerész, általános karbantartó
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hegesztő szakképesítés
  • utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Emelőgép kezelői végzettség (személyi emelőgép, targonca, daru)
  • Ipari környezetben szerzett több éves karbantartói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes bruttó bejelentett bér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • megbecsülés és biztos munkáltatói háttér várja cégünknél
  • összetartó, szakmailag felkészült csapat segíti a betanulási időszakot
  • közösségépítő programok, céges rendezvények
  • szakmai képzések lehetősége
  • munkaruha szett, munkaruha tisztításának biztosítása
  • munkavégzés hétfőtől péntekig egy műszakos munkarendben

Munkavégzés helye:

  • 5525 Füzesgyarmat, Vásártér utca 3.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 30 074 6705

Szakmai önéletrajzát a hr@goldenpalet.hu e-mail címre várjuk.

Golden Pallet Kft. Telefon: +36 (23) 446-000