Operátor Biatorbágy

A Golden Pallet Kft. 30 éve stabilan működő magyar tulajdonú társaság. Fő profilunk: raklapok gyártása. Cégünk bővülő feladatainak magas színvonalú ellátásához új munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Gyártósori gépek beállítása
  • Kész és félkész termék minőségének ellenőrzése;
  • Gépek alapanyagokkal történő feltöltése, kézi anyagmozgatás
  • Mechanikus hibák felderítése és elhárítása;
  • Szoros együttműködés a karbantartással és a minőségellenőrzéssel
  • Termelési terület tisztaságának fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • munkavégzés hétfőtől péntekig egy műszakos munkarendben. 06:00-14:00-ig
  • munkába járás támogatása
  • teljes bruttó bejelentett bér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • megbecsülés és biztos munkáltatói háttér várja cégünknél
  • összetartó, szakmailag felkészült csapat segíti a betanulási időszakot
  • közösségépítő programok, céges rendezvények
  • szakmai képzések lehetősége
  • munkaruha szett, munkaruha tisztításának biztosítása

Munkavégzés helye:

  • 2051 Biatorbágy, Budai út 10.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 30 074 6705

Szakmai önéletrajzát a hr@goldenpalet.hu e-mail címre várjuk.

Golden Pallet Kft. Telefon: +36 (23) 446-000