Targoncavezető Biatorbágy

A Golden Pallet Kft. 25 éve stabilan működő magyar tulajdonú társaság. Fő profilunk: raklapok gyártása. Cégünk bővülő feladatainak magas színvonalú ellátásához új munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák

  • Munkahelyi vezető utasítása szerinti Targoncával történő munkavégzés
  • Munkakezdéskor a munkavégzésre kijelölt targonca műszaki állapotát ellenőrzi (kenőolaj, hűtőfolyadék, emelési műveletek, biztonsági berendezések).
  • Munkája során ügyel arra, hogy a mozgatott áru a megfelelő helyre kerüljön.
  • A termékek tárolása során arra törekszik, hogy a leggazdaságosabban és a leghatékonyabban végezze el a meghatározott feladatokat.
  • Gondoskodik arról, hogy a különböző minőségű, és méretű anyagok elkülönítve legyenek tárolva.
  • Igyekszik megóvni az anyagmozgató berendezések műszaki állapotát.
  • Munkáját körültekintően végzi.

Az álláshoz tartozó elvárások, szükséges végzettség

  • OKJ-s képzettség – könnyűgépkezelő vagy építő-és anyagmozgató gép kezelője (targoncavezető szakmairány)
  • Targoncavezetői jogosítvány (3324 vezetőüléses targonca)

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családias vállalatnál
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség
  • Továbbképzés támogatása
  • Jó munkahelyi légkör

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i)

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Munkavégzés helye

  • 2051 Biatorbágy, Budai út 10.

Az alábbi űrlap kitöltésével:

    * Kötelező mező

    Golden Pallet Kft. Telefon: +36 (66) 491-571