Villanyszerelő-gépkarbantartó

A Golden Pallet Kft. 25 éve stabilan működő magyar tulajdonú társaság.
Fő profilunk: raklapok gyártása.
Építsd a karriered nálunk, ha: gondolkodást igénylő és felelősségteljes feladatokra vágysz.
Olyan lehetőséget keresel, ahol világos, kiszámítható a karrierút és befogadó, egyben támogató csapattal tudsz dolgozni.

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Automata gépsorok napi szintű gépészeti és villamos karbantartása;
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése;
  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása;
  • Munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció elkészítése;
  • A termelési folyamatok optimalizálásában és a termelésben való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő szakmai végzettség

Várjuk a jelentkezésed amennyiben:

  • Értékeljük, ha tudsz önállóan, pontosan és precízen dolgozni;
  • Értékeljük, ha már van szakmai tapasztalatod.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, befogadó szakmai légkör vár, ahol az ötleteidet, javaslataidat szívesen fogadjuk;
  • A munkádért versenyképes jövedelmet kínálunk;
  • Munkatársainknak nem kell otthonról behordani a szerszámaikat, mindent, ami a munkavégzéshez szükséges – beleértve a munkaruházatot is -, a cég biztosít a 3 hónap próbaidő letelte után.

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, bejárási támogatás

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Budai út 10.

Golden Pallet Kft. Telefon: +36 (23) 446-000

Tisztelt látogató!

Cégünk nevével sajnálatos módon sorozatosan visszaélnek. Éppen ezért kérjük, hogy legyen körültekintő és hagyja figyelmen kívül, ha a nevünkben goldenpallet@gmail.com, vagy hasonló címről kapott levelek, mert azokat nem mi küldjük.

Vállalatunk csak és kizárólag @goldenpallet.hu végződésű címről küld üzenetet, ajánlatot vagy számlát.

Ha bármikor hasonlót tapasztalna, vagy bizonytalan a feladóval kapcsolatban, akkor nyugodtan hívja fel a központi számunkat: +36 23 446 000.

Köszönettel,
Pikó Csaba ügyvezető és a teljes Golden Pallet csapat